Niełatwo dziś o kogoś, kto dobrze rozumie się z publicznością i niezależnie od jej wieku i płci – potrafi ją rozbawić i zainteresować. Niełatwo o kogoś, kto z równym oddaniem i lekkością poprowadzi imprezę z okazji dnia dziecka, branżowe targi, mistrzostwa polski w przenoszeniu żon, wywiad z red. Markiem Niedźwieckim lub znanymi youtuberami.

Chcesz aby konferansjer, nie tylko przeczytał kilka słów z kartki, ale zaprezentował poszczególne punkty programu na różne sposoby, patrząc z różnych punktów widzenia? Szukasz kogoś, kto nie tylko będzie trzymał mikrofon, ale powie do niego coś błyskotliwego i z nutką humoru? Kogoś, kto „zarazi” publiczność pozytywną energią? Jeśli tak – to dzień dobry mówi Ci Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski!

Od 2005 roku pracuję jako konferansjer. Domikrofononawijam w całej Polsce. Przez 12 lat mieszkałem w Krakowie, gdzie przez prawie 7 lat pracowałem jako rzecznik prasowy, konferansjer oraz specjalista ds. promocji Uniwersytetu Ekonomicznego. W listopadzie 2015 zamieniłem precla i smoka wawelskiego na wuchtę rogali świętomarcińskich i trykające się koziołki. Od święta biegam w przebraniu Batmana.

Najciekawsze wydarzenia

Z roku na rok staram się nie tylko powiększać dorobek ale przede wszystkim rozwijać umiejętności, wcielając się w rolę konferansjera, nowych a zarazem coraz ciekawszych, projektów. W ten sposób Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski domikrofononawijał podczas m.in:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Świetnie odnajduję się na imprezach o charakterze: sportowym, kulturalnym, naukowym, rozrywkowym oraz biznesowym.

Wydarzenia charytatywne, w miarę możliwości, staram się prowadzić nieodpłatnie.

Firmy, z którymi pracuję

Od 2005 roku prowadzę różnorakie wydarzenia na zlecenie m.in. takich firm, jednostek, urzędów, organizacji, fundacji jak:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Eventy w galeriach

Z mikrofonem bywam także w galeriach handlowych:

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Wypożyczalnia sprzętu

Posiadam i polecam sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy umożliwiający obsługę małych i średnich eventów, m.in.: kolumny, mikrofony, miksery, statywy i projektory.

Gdzie pracuję?

Zarówno z przyjemnością, jak i z mikrofonem konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski jeżdzi po CAŁEJ Polsce. Bez wyjątków.

Konferansjer Piotr Bednarski

[Więcej w OFERCIE (PDF) ]

Filmy

Z przyjemnością prezentuję relacje filmowe z wydarzeń, które miałem okazję prowadzić:

Wakacyjny trening z Fit Lovers w Łodzi 2019

Enter Enea Festival 2019

Otwarcie Dealz Polska 2018

Koncert Roksany Węgiel w Bytomiu 2019 

Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2018

Strefa ASUS ROG na Poznań Game Arena 2017

ACER Predator na Intel Extreme Masters 2017

Kalendarz Adwentowy Milka 2016

Poznań Business Run 2016

Cyrkowe Dni Dziecka w Galerii Sudeckiej 2016

Strefa Acer Polska podczas Intel Extreme Masters 2016

Strefa PlayStation Polska podczas Warsaw Games Week 2015

PlayStation 4 Extra Live Gdańsk

[Więcej w OFERCIE (PDF) ] .

Zapraszam. Konferansjer Piotr nawijam.pl Bednarski.